Nasze cele i priorytety

"Budynek, który ma mieć określony charakter lub ma być pełen dostojeństwa i powagi, wymaga użycia odpowiednich materiałów."

Antonio Gaudi

Na Tehaus.pl najbardziej cenimy różnorodność i oryginalność.

Budujemy ofertę zawierającą produkty na każde potrzeby - od płytek ekonomicznych po płytki, których wzory projektowane są przez najlepszych światowych projektantów. Poszukujemy producentów, którzy nigdy nie zawiedli jakością swoich produktów i zaoferujemy je w jak najlepszej możliwie cenie.
Światowy rynek płytek ceramicznych jest ogromny i pełen niespodzianek. Będziemy próbować nadążyć za ciągle zmieniającymi się trendami, nie zapominając przy tym o korzeniach.

Trwale dążymy do wzbogacania naszej platformy online o nowe funcjonalności. Zwiększamy bazę informacji o oferowanych przez nas pozycjach. Zawsze aktualna informacja o dostępności produktu i jego parametrach, umożliwienie ciągłego śledzenia całego procesu zamówienia, ale również opieka nad klientem po sprzedaży - to nasze priorytety.

Będziemy dzielić się wiedzą specjalistyczną z szerokiego zakresu pojęć powiązanych z płytkami ceramicznymi. Chcemy budować świadomość konsumencką poprzez serie przydatnych artykułów zawierających inspiracje, tłumaczenia technicznych żargonów, wskazówki dla wykonawców a także ciekawostki i nowości rynkowe. Nie będziemy stronić również od tematów związanych szerzej z architekturą i wzornictwem.

Nasz główny asortyment będą stanowić płytki hiszpańskie i włoskie. Wśród oferty ekonomicznej nie zabraknie drugiego gatunku pochodzącego z krajów UE. Nie będziemy unikać lepszej chińskiej produkcji. Zawsze będziemy informować skąd pochodzi dany towar, jakiego jest gatunku i na życzenie przekażemy niezbędne certyfikaty, oraz dokładne parametry techniczne.

Wypromujemy sprawdzone polskie produkty w kraju i za granicą - wszystkich tych producentów, którzy są wyłączeni z większych sieci handlowych lub dostarczają do nich towar na nie zawsze korzystnych dla nich warunkach.

Zbudujemy ogólnopolską bazę wykonawców, architektów i projektantów. Wyłącznie sprawdzone marki reprezentujące najwyższą jakość na polskim rynku. Jesteśmy za promocją niecodziennych, ambitnych i odważnych rozwiązań.

Będziemy najlepsi w płytce. Najlepsi merytorycznie. Najlepsi w formie i w cenie. Będziemy budować wizerunek tehaus.pl przez wiele lat. Czeka nas dużo ciężkiej, pasjonującej pracy.

Zobacz co możemy dla Ciebie zrobić już dzisiaj.

~Obsługa Tehaus.pl