Oxford 33x33

Płytki oktagonalne w bardzo dobrej cenie. Długość boku 16 cm.
Chyba jedne z najlepszych, najbardziej ekonomicznych rozwiązań dostępnych na rynku dzięki któremu możemy uzyskać naprawdę ciekawy efekt bez wielkiego wkładu finansowego.

 • Transport gratis

  Zamówienie możemy zrealizować w wybranym terminie. Najtańsza ubezpieczona przesyłka paletowa kosztuje 129 PLN. Zamówienie jednego producenta powyżej 3000 PLN dostarczymy gratis. Prosimy o sprawdzenie zawartości przesyłki w dniu odbioru od kuriera.

 • Bez niemiłych niespodzianek

  Standardowo do zamawianej ilości płytek należy doliczyć 10% zapasu, a w przypadku nietypowych pomieszczeń należy skonsultowć się architektem lub wykonawcą.

 • Kontakt

  Email: sklep@tehaus.pl
  Infolinia: 91 311 13 79
  10:00 - 17:00

72,35 zł

72,36 zł

W magazynie
W paczce : m2, szt.
Ilość paczek : 1
Opis
Parametry
Opis

Dzięki zastosowaniu formatu 33x33 ze żłobieniami na fugę koszt układania znacząco spada. Ponadto podobne rozwiązania wymagają dokupienia do każdego metra kwadratowego mniejszych uzupełnień, przez co koszt takiej podłogi wynosi najmniej ok. 110 PLN/m2.

W przypadku tego produktu białe jest białe, a czarne jest czarne. Bez wielkiego wkładu finansowego możemy uwidocznić charakter podłogi w stylu vintage, angielskim - niewielkim kosztem.

Projekt możemy wzbogacić również licznymi dekoracjami.

Z powodzeniem można te płytki zastosować w pomieszczeniach o zwiększonym ruchu - tym bardziej na Twoim korytarzu, w kuchni lub łazience wytrzymają długie, długie lata bez uszczerbku.

Propozycja warta rozważenia?

Parametry
Rozmiar rzeczywisty (mm)333x333
PrzeznaczenieŚciana / Podłoga
Grubość (mm)10
MateriałCzerwona glinka
KrawędźNaturalna
PowierzchniaSatynowa
Klasa ścieralności (PEI)Minimum IV
MrozoodpornośćNie
Waga opakowania (kg)19
ProdukcjaHiszpania