Lista produktów producenta: Vives Ceramica

Vives Ceramica jest producentem płytek ściennych, podłogowych - gresowych, terakoty i glazury. Najwyższej jakości produkty połączone z nietuzinkowym designem, który pozostawia szerokie pole dla własnych interpretacji.

Od 1957 roku Vives Ceramica nieustannie rozwija technologię produkcji, oraz jest jednym z wiodących hiszpańskich producentów kreujących trendy na rynku płytek ceramicznych. Niepowtarzalny design inspirowany płytkami cementowymi (kolekcja 1900) to tylko wycinek możliwości projektantów tej fabryki. To również najbardziej znane płytki Mugat (tzw. płytki cegiełki - Vives jest jednym z pierwszych producentów, którzy rozpowszechnili ten rodzaj płytki i pozostaje nadal w produkcji niedościgniony jakościowo) i wiele, wiele innych. Obok stoiska tej firmy na targach w Hiszpanii nie sposób przejść obojętnie - jest to zawsze wizyta pełna wrażeń i inspiracji.


Płytki Vives to również świetne rozwiązanie dla architektów poszukujących produktów najwyższej jakości do swoich ambitnych projektów. Ogromna liczba zdobytych certyfikatów ISO, dokładne specyfikacje techniczne (wysyłamy na życzenie) sprawiają, że inwestor otrzymuje sprawdzone rozwiązania z najwyższej półki w bardzo korzystnej cenie wśród innych płytek z tego segmentu.

Widok: